reklama

Moderátor Clarkson se opil a s fanoušky Chelsea nadával City. Přitom dostal pěstí

Jeremy Clarkson Youtube.com
O pořádný poprask se postaral britský moderátor Jeremy Clarkson na soukromém výletě do portugalského Porta. Novinář známý z populárního pořadu Top Gear se před zápasem ocitl mezi skupinkou fanoušků Chelsea, se kterou si zanadával na finálového soupeře z Manchesteru.

Jednašedesátiletý Clarkson se na finále Ligy mistrů vydal soukromým tryskáčem spolu s dalšími devíti kamarády. Jak uvedl ve svém pravidelném sloupku pro deník The Sun, do Portugalska se vypravili na "výlet otců a synů."

"Po letu, během nějž nechybělo bohaté občerstvení, jsme absolvovali dlouhý oběd na portugalském slunci, což znamenalo, že jsem byl docela veselý, než jsme dorazili na stadion," popisoval Clarkson.

Ve skutečnosti byl natolik veselý, že se v jeden moment oddělil od své party a ocitl se v centru Porta obklopený několika "dobromyslnými fanoušky" Chelsea.  "Jeden z nich se rozhodl vyjádřit svou dobromyslnost tím, že mě udeřil ze strany do hlavy," napsal se svou typickou ironií.

Video rozdováděného moderátora se nyní stálo hitem sociálních sítí. Nejen proto, že Clarkson dostal úder do tváře, ale také proto, že si s fanoušky Blues zaskandoval pokřik vůči finálovému soupeři "Fucking Manchester", tedy "zkur… Manchester."

Na místě dokonce zasahovala policie, prostořeký moderátor se ale celý incident snažil spíš uklidnit. "Trvalo deset minut, než se policista přesvědčil, že to byl jen vtip, který se trochu pokazil a že není nutné nikoho předvádět na stanici," tvrdil a zároveň si postěžoval, že musel absolvovat zdlouhavé vyšetření od lékařů záchranné služby.

"Musel jsem strávit dalších deset minut sledováním toho, jak sanitář pohyboval prsty před mýma očima, aby se přesvědčil, že nemám otřes mozku a že nemusím do nemocnice. Nakonec jsem ale doputoval na stadion, abych se podílel na 97 minutách vzrušujícího křiku," uzavřel Clarkson.

reklama