PSV se Sadílkem na lavičce vyhrál v Borisově, Benfica na úvod 4. předkola jen remizovala

21. 8. 2018 23:02
PSV Eindhoven odvezl z Běloruska cennou výhru 3:2, zato Benfica Lisabon doma jen remizovala s PAOK Soluň 1:1. Crvena zvezda Bělehrad hrála se Salcburkem bez branek.
Donyell Malen vystřelil Eindhovenu výhru na hřišti Borisova v 89. minutě.
Donyell Malen vystřelil Eindhovenu výhru na hřišti Borisova v 89. minutě. | Foto: Reuters

Praha - Fotbalisté PSV Eindhoven s českým záložníkem Michalem Sadílkem na lavičce v úvodním utkání závěrečného čtvrtého předkola Ligy mistrů na hřišti BATE Borisov zvítězili 3:2. Odveta v Nizozemsku je na programu příští týden.

Nizozemský celek od deváté minuty prohrával po brance Tuominena, ale ještě v prvním poločase vyrovnal z penalty Pereira. Po přestávce se za hosty prosadil Lozano a dvě minuty před koncem za Borisov srovnal Hleb. Vzápětí ale o prvním pohárovém vítězství PSV po deseti zápasech a třech letech rozhodl Malen.

Zbývající dva dnešní zápasy skončily nerozhodným výsledkem. Crvena zvezda Bělehrad hrála na uzavřeném stadionu bez diváků 0:0 se Salcburkem, duel Benfiky Lisabon s PAOK Soluň skončil 1:1.