reklama

Real za tři tisíce. V Plzni už fanoušci vědí, za kolik půjdou na Ligu mistrů

I útočník Plzně Michael Krmenčík se těší na zápasy Ligy mistrů I útočník Plzně Michael Krmenčík se těší na zápasy Ligy mistrů autor: ČTK
Fotbalová Viktoria prodává balíčky vstupenek na všechna tři domácí utkání, nejdražší vyjde téměř na devět tisíc.

Praha - Fanoušci v Plzni už vědí, kolik zaplatí za možnost vidět na vlastní oči boj fotbalistů Viktorie s Realem Madrid. Za nejlevnější balíček, který zahrnuje vstupenky i na další dva domácí zápasy ve skupině Ligy mistrů, dají 2850 korun.

Tato cena platí pro majitele permanentek, pro něž budou jejich místa rezervovaná do 8. září. Balíčky se prodávají ve čtyřech cenových relacích, další stojí 3950, 5450 a nejdražší 7450. Ve volném prodeji pak budou k mání za 3400, 4750, 6550 a 8950 korun.

"Cílem klubu je jednoznačně odměnit naše nejvěrnější fanoušky, tedy majitele permanentních vstupenek. Chceme je na stadionu a těšíme se na fantastickou fotbalovou kulisu, kterou v Doosan Areně určitě vytvoří," uvedl mluvčí klubu Václav Hanzlík. 

"Permanentkáři si jako první mohou zakoupit balíček a jsou i výrazně cenově zvýhodněni. Ceny jsme cíleně tvořili tak, aby byly dostupné pro všechny naše příznivce a věříme, že si nenechají tento zážitek v žádném případě uniknout," dodal.

Jeden fanoušek může vyzvednout najednou balíčky maximálně oproti 5 permanentním vstupenkám. "Tento limit jsme stanovili s ohledem na to, abychom se vyhnuli dlouhému čekání ve chvíli, když by jeden fanoušek přinesl k pokladně například dvacet permanentních vstupenek a zablokoval tak pokladnu na delší časový úsek," vysvětlil Hanzlík.

Pokud si fanoušek bude chtít vyměnit své místo za jiný sektor, může si vybrat z volných kapacit.

Viktoria se ve skupině G utká kromě úřadujícího vítěze Ligy mistrů z Madridu ještě s AS Řím a s CSKA Moskva. Zápasem proti ruskému celku do soutěže 19. září doma vstoupí. 

Plzeňští jsou z Realu nadšení. A je to hratelná skupina, dodává po losu Hubník Plzeňští jsou z Realu nadšení. A je to hratelná skupina, dodává po losu Hubník Čtěte zde
reklama