reklama

Video: Dojemné. Fotbalisté Liverpoolu věnovali postup do finále Ligy mistrů zmlácenému fanouškovi

Hráči Liverpoolu věnovali postup do finále Ligy mistrů zraněnému fanouškovi Youtube.com
Hráči Liverpoolu pozdravili transparentem Seana Coxe, jehož při prvním duelu s AS Řím těžce zranili chuligáni italského klubu.

Řím/Praha - Shlukli se před kotlem svých fanoušků na Olympijském stadionu v Římě a vytáhli transparent se jménem Seana Coxe a názvem klubové hymny You´ll Never Walk Alone (Nikdy nejdeš sám). Fotbalisté FC Liverpool ani v euforii z postupu do finále Ligy mistrů nezapomněli na svého fanouška Seana Coxe. Třiapadesátiletý Ir utrpěl těžká zranění poté, co ho před prvním utkáním dvojduelu napadli chuligáni AS Řím, a je stále v kritickém stavu v nemocnici.

Pouliční bitku vyvolalo minulý týden několik desítek příznivců italského týmu, kteří napadli domácí fanoušky opasky. Na televizních záběrech byl vidět i fanoušek s kladivem v ruce. Zadrženo bylo sedm osob za napadení, obtěžování, držení útočných zbraní a poškozování cizí věci.

Liverpool první utkání vyhrál 5:2, v odvetě sice podlehl 2:4, ale i tak postoupil do finále Ligy mistrů, v němž se 26. května střetne s Realem Madrid.

Video: Opasky i kladivo jako zbraň. Po bitkách ultras je fanoušek Liverpoolu v kritickém stavu Video: Opasky i kladivo jako zbraň. Po bitkách ultras je fanoušek Liverpoolu v kritickém stavu Čtěte zde
reklama