reklama

Video: Kde mám dítě? Fellaini pobavil, při nástupu na hřiště ztratil doprovod

fotbal, Liga mistrů 2018/2019, Manchester United - Bern, Marouane Fellaini při nástupu na hřiště Youtube.com
Hlavní postava zápasu v každém ohledu. Belgický fotbalista Marouane Fellaini nezaujal v utkání Ligy mistrů s Young Boys Bern jen tím, že v nastaveném čase rozhodl jediným gólem o vítězství Manchesteru United, ale už scénkou při nástupu na trávník.

Fotbalisté Manchesteru United a Young Boys Bern se v tunelu stadionu Old Trafford chystali k nástupu na trávník. Když rozhodčí zavelel, vzali za ruku dětský doprovod, jak je při utkáních Ligy mistrů zvykem. Jen ruka Marouana Fellainiho sáhla do prázdna. "Jeho" dítě se kdesi ztratilo. Zmatený Belgičan se rozhlížel kolem, doprovod nikde…

Tahle scénka se hned stala hitem internetu. Jen těžko říct, kde se ztracený klouček našel. Když se hráči seřadili u půlicí čáry, už měl Fellaini chlapce u sebe.

Belgičana úsměvná scéna nerozhodila a v nastavení rozhodl o výhře Rudých ďáblů 1:0. Díky ní už mají jistý postup do další fáze soutěže, což trenéra Josého Mourinha pořádně rozparádilo.

Video: Mourinha rozvášnil postupový gól, radostí mrštil láhvemi Video: Mourinha rozvášnil postupový gól, radostí mrštil láhvemi Čtěte zde
reklama