reklama

Video: Úchvatná patička, fantastické sólo. Akce Bayernu nadchla i fanoušky soupeře

fotbal. Liga mistrů 2017/2018, Benfica Lisabon - Bayern Mnichov, Renato Sanches střílí gól fotbal. Liga mistrů 2017/2018, Benfica Lisabon - Bayern Mnichov, Renato Sanches střílí gól autor: Reuters
Mnichovský klub potvrdil v Lisabonu vítězství gólem, který ozdobil první kolo Ligy mistrů.

Lisabon/Praha - Tak tohle byla fotbalová paráda. Gól, kterým Bayern Mnichov potvrdil vítězství 2:0 na hřišti Benfiky Lisabon, patřil k tomu nejúžasnějšímu, co první kolo nového ročníku Ligy mistrů nabídlo.

Byla to akce jako z učebnice. Začala u vlastního rohového praporku, kde Joshua Kimmich v tísni poslal balon dopředu, u postranní čáry ho Arjen Robben ze vzduchu posunul úchvatnou patičkou na Renata Sanchese.

Parádní kousek Arjena Robbena:

Portugalský mladík se nadechl k úchvatnému sólu přes půl hřiště. Rozhodil míč do strany, balon se k němu po báječné souhře a vyšachování obrany vrátil a Sanches už zblízka pohodlně skóroval.

Podívejte se na celou akci:

Jedenadvacetiletý úřadující mistr Evropy pak sepjal ruce a gestem se omlouval, že gólem pokořil klub, ve kterém vyrostl a ze kterého do Bayernu zamířil. Fanoušci Benfiky ocenili potleskem nejen jeho reakci, ale i nádhernou akci, přestože vedla k míči v síti jejich klubu.

Reakce Sanchese a fanoušků Benfiky:

reklama