reklama

Limberský měl mít při nehodě v Bentley spolujezdce, spoluhráče Vaňka

Ondřej Vaněk byl být jedním ze tří spolujezdců Davida Limberského při havárii v Praze. Ondřej Vaněk byl být jedním ze tří spolujezdců Davida Limberského při havárii v Praze. autor: Tomáš Liška
Fotbalista David Limberský nebyl minulý týden při havárii v Bentley v Praze-Smíchově jediným aktérem z Viktorie Plzeň. V luxusním voze s ním seděl také spoluhráč Ondřej Vaněk, jež patří i do širšího reprezentačního kádru.

Praha - Fotbalista David Limberský nebyl minulý týden při havárii v luxusním Bentley v Praze sám. Podle stránek expres.cz s ním byl ve voze plzeňský i reprezentační spoluhráč Ondřej Vaněk.

"David nejel v autě sám. Večer trávil s dalším reprezentantem Ondřejem Vaňkem," uvedl nejmenovaný zdroj citovaný webem.

"Limberský, Vaňek a další dvě osoby byli v Brasileiru na Staroměstském náměstí a posléze se přesunuli do baru Bed Lounge," dodal "informátor" expres.cz.

Policie má údajně důkazy o tom, že Liberského spolujezdci s ním skutečně trávili velkou část večera a noci, takže je zpochybněna jejich výpověď. Všichni tři totiž měli prohlásit, že se s řidičem potkali až těsně před havárii a nevěděli tak, že před jízdou pil.

reklama