14. 9. 2015 11:42
David Limberský svou nedělní oslavou opět rozvířil vody sociálních sítí.
David Limberský
David Limberský | Foto: Tomáš Liška

Praha - Skvělým výkonem si mohl koupit odpustek, ale on svůj hřích ještě více rozmázl. Plzeňský fotbalový obránce David Limberský v neděli večer přispěl k drtivé ligové výhře Viktorie 4:0 nad Příbramí dvěma góly, oslavou toho prvního ale proti sobě poštval i poslední zbytek fanoušků, který mu po jeho dopravní nehodě z minulého týdne ještě zůstal.

Jednatřicetiletý hráč totiž v desáté minutě otevřel skóre pohotovou střelou z úhlu a jako gesto oslavy začal kroutit pomyslným volantem v ironické narážce na jeho středeční nehodu, kdy pod vlivem alkoholu naboural do zídky. Jen těžko se tak dají brát vážně slova lítosti nad incidentem, která poslal klub v tiskové zprávě minulý týden.

Limberský v zápase přidal druhou trefu v 76. minutě, ale největší poprask vzbudila jeho první gólová oslava. Na sociálních sítích se to tak dál hemží kritickými příspěvky na jeho osobu.

Příspěvek, i když hodně stručný, připíchl na Twitter také sparťan Lukáš Vácha.

Nebo televizní komentátor Robert Záruba.

Europoslanec Pavel Telička si zase zároveň rýpl do šéfů FAČR Miroslava Pelty a Romana Berbra.

A nechybí ani vtípky. Uživatel Jirka Markovský přirovnal Limberského k enfant terrible světové hudební scény Miley Cyrus.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16