reklama

Liverpool chystá pro Gerrarda smlouvu do roku 2016

Oslaví Steven Gerrard novou smlouvu jako čerstvý mistr Anglie? Oslaví Steven Gerrard novou smlouvu jako čerstvý mistr Anglie? autor: Reuters
Liverpool chce udržet svou ikonu Stevena Gerrarda minimálně do roku 2016, kdy bude anglickému záložníkovi šestatřicet let.

Liverpool - Liverpool chce udržet svou ikonu Stevena Gerrarda minimálně do roku 2016, kdy bude anglickému záložníkovi šestatřicet let. Funkcionáři prvoligového klubu chtějí fotbalistovi podle informací listu Liverpool Echo předložit v létě novou smlouvu.

Třiatřicetiletý reprezentant v Liverpoolu působí od roku 1989, prošel mládežnickými týmy a od roku 1998 hraje za áčko. Jeho současný kontrakt je platný do konce příští sezony a vedení klubu by spolupráci rádo prodloužilo o další rok.

"Steven je jedním z hráčů, kterým v létě chceme předložit nové smlouvy," prohlásil trenér Liverpoolu Brendan Rodgers, jenž letos s týmem útočí na titul. "Věřím, že Steven bude hrát i po roce 2015. Je to hráč, který v této sezóně znovu ukázal své kvality," dodal.

Dvě kola před koncem Premier League vedou Reds tabulku o dva body před Chelsea.

reklama