Liverpool se výhrou nad Newcastlem přiblížil Citizens

13. 4. 2015 23:27
Fotbalisté Liverpoolu porazili v dohrávce anglické ligy Newcastle 2:0 a svou ztrátu na čtvrtý Manchester City snížili na čtyři body.
Raheem Sterling v dresu Liverpoolu
Raheem Sterling v dresu Liverpoolu | Foto: Reuters

Liverpool  - Fotbalisté Liverpoolu porazili v dohrávce anglické ligy Newcastle 2:0 a svou ztrátu na čtvrtý Manchester City snížili na čtyři body. Hosté si připsali pátou porážku za sebou a využili nedělního zaváhání obhájců titulu, kteří podlehli v manchesterském derby United 2:4.

Liverpool poslal do vedení v deváté minutě dvacetiletý útočník Raheem Sterling, který si nedávno rozhněval fanoušky tím, že odmítl s klubem před skončením sezony jednat o prodloužení smlouvy. Dnes si je naklonil jedenáctou trefou v sezoně. V 70. minutě pojistil domácím výhru Joe Allen.

Newcastle dohrával konec zápasu bez Moussy Sissoka, jenž dostal druhou žlutou kartu.