Liverpool třemi góly smetl dosud neporažený Tottenham

Aktualizováno 31. 8. 2014 19:03
Třetí kolo anglické Premier League.
Henderson, Moreno a Sturridge slaví branku do sítě Tottenhamu.
Henderson, Moreno a Sturridge slaví branku do sítě Tottenhamu. | Foto: Reuters

Praha - Tottenham už není v anglické Premier League neporaženým týmem. Kohouti, kteří v úvodních dvou zápasech ani jednou neinkasovali, tentokrát dostali za vyučenou od Liverpoolu. Reds na White Hart Lane zvítězili vysoko 3:0.

První branku hostů, v jejich základní sestavě již nastoupila nová posila Mario Balotelli, vstřelil již v osmé minutě Raheem Sterling. Krátce po obrátce přidal druhou trefu z penalty Steven Gerrard. Po hodině hry uzavřel skóre španělský bek Moreno.

Bez porážky zůstává londýnský Arsenal, ve třetím zápase ligy ovšem zaznamenal už druhou remízu. Gunners, na jejich lavičce odseděl celé utkání Tomáš Rosický, si odvážejí pouze bod ze hřiště nováčka Leicesteru.

Ve 20. minutě zápasu sice poslal hosty do vedení Chilan Alexis Sánchez, domácí ale už za dvě minuty vyrovnali.

Aktualizujeme

Anglická fotbalová liga - 3. kolo:

Tottenham - Liverpool 0:3 (8. Sterling, 49. Gerrard z pen., 60. Moreno), Aston Villa - Hull 2:1(14. Agbonlahor, 36. Weimann - 74. Jelavič), Leicester - Arsenal 1:1 (22. Ulloa - 20. Sánchez).

1. Chelsea 3 3 0 0 11:4 9
2. Swansea 3 3 0 0 6:1 9
3. Aston Villa 3 2 1 0 3:1 7
4. Manchester City 3 2 0 1 5:2 6
5. Liverpool 3 2 0 1 6:4 6
6. Tottenham 3 2 0 1 5:3 6
7. Arsenal 3 1 2 0 5:4 5
8. Southampton 3 1 1 1 4:3 4