Real nás porazil šťastným gólem, posteskl si brankář Citizens Hart

5. 5. 2016 8:15
Podle gólmana Manchesteru City Joea Harta měl madridský Real ve včerejší odvetě semifinále Ligy mistrů víc štěstí. Citizens teď čeká klíčový duel s Arsenalem.
Joe Hart.
Joe Hart. | Foto: Reuters

Madrid - Jediná, a to ještě vlastní, branka rozhodla semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Manchesterem City. Po bezbrankovém prvním zápase včera v odvetě zvítězil španělský klub 1:0 poté, co Fernando srazil za záda gólmana Joea Harta ránu Garetha Balea. "Byl to šťastný gól Realu," posteskl si po zápase Hart.

Zápas jsme sledovali živě ZDE

29letý Angličan musel ve 20. minutě smutně sledovat, jak nad ním plachtí míč tečovaný Fernandem a míří do sítě.

"Klidně jsme mohli být ve finále my, ale Real ten zápas zvládl skvěle. Porazili nás velmi šťastným gólem. Ale tak to prostě je," řekl Hart britské televizi BT Sport.

Už v desáté minutě přišel Manchester o kapitána Vincenta Kompanyho, ale to svěřence Manuela Pellegriniho nesrazilo. "Kvůli tomu jsme neprohráli," trvá na svém 29letý brankář.

O naděje na jistotu startu v příštím ročníku Ligy mistrů budou Citizens bojovat v neděli v klíčovém zápase s Arsenalem. Londýnský klub přijede s náskokem tří bodů, který budou chtít domácí smazat.

"Dokázali jsme obracet zápasy, ale to se nám dnes nepovedlo. Hodíme porážku za hlavu a musíme myslet na neděli," dodal Hart.