reklama

Luhový: Řepka spáchal harakiri, snad mu za to miliony stojí

Z Řepky je vyvrhel. Tady jsou nejtvrdší reakce fans Sparty Fanoušci Sparty kritizují někdejšího kapitána za přiznání k úmyslnému poškození klubu. Foto: Jakub Šafránek
Fotbalový expert komentuje šokující přiznání Tomáše Řepky.

Praha - Tomáš Řepka spáchal veřejné harakiri. Myslí si to fotbalový expert Milan Luhový, který o středečním přiznání bývalého fotbalisty, že záměrně poškodil Spartu, píše na svém webu.

"Vnímám to jako marketingový tah na podporu prodeje nové knihy. Přeji mu, aby on osobně vydělal stovky milionů korun na své veřejné autodestrukci. V opačném případě bude jako podřezané jehně, které je následně grilované a opékané na různé způsoby," vyjadřuje ex-reprezentant svůj názor na stránkách mluhovy.com.

A přidává i radu pro samotného Řepku. "Doporučil bych mu vzít kalkulačku a spočítat pravděpodobný výnos z prodeje knihy. Následně si musí položit otázku: Kompenzuje mi tato částka moje dobrovolné a veřejné harakiri?", píše Luhový.

Řepka prý nezvládl velkou životní změnu

Fotbalový odborník se zamýšlí nad tím, jak složité je pro fotbalisty přechod od aktivní kariéry do takzvaně běžného života.

"Většina fotbalistů během své kariéry nepřemýšlí, co bude následovat, až skončí. Na vrcholu mají bezstarostný život, na konci přichází období transformace samotné osobnosti. Většině to trvá delší dobu a jsou opravdu výjimky, které jsou schopny zvládnout tak velkou životní změnu bez sebemenších problémů," míní Luhový a zjevně si nemyslí, že by Řepka takovou změnu zvládl.

"Tomáš Řepka vydal po ukončení kariéry již druhou knihu. Přiznám se, že nepatřím do čtenářské skupiny bulvárního čtiva. První knížku jsem dostal podepsanou, jako dárek. Do dnešního dne jsem ji nečetl. Druhé vydání pravděpodobně obsahuje více bulvárních pikantérií. Cílová skupina, na kterou míří obsah obou knih, je každopádně široká. Finanční zisk pravděpodobně někoho uspokojí. Bude tím uspokojeným Tomáš Řepka?," ptá se Milan Luhový.

reklama