reklama

Džeko trefil City v přípravě první výhru

Edin Džeko trefil Manchesteru City první výhru v přípravě. Edin Džeko trefil Manchesteru City první výhru v přípravě. autor: Reuters
Manchester City po dvou porážkách v přípravě na novou sezonu konečně vyhrál. Gólem Edina Džeka

Hong kong - Po dvou porážkách s jihoafrickými celky si ve středu odpoledne Manchester City připsal první vítězství v přípravě před sezonou 2013-14.

Tým South China porazil na Premier League Asia Trophy díky brance Edina Džeka 1:0. Ex-teplický forvard se trefil hlavou po pěkné individuální akci Jamese Milnera na pravém křídle.

V rámci Asia Trophy se dnes v Hong kongu utkaly také týmy Sunderlandu a Tottenhamu. Z vítězství se na podmáčeném hřišti poněkud překvapivě nearadovali Spurs, kteří sice vedli zásluhou branky Gylfi Sigurdssona, ale zápas nakonec prohráli 1:3.

V jedenátce Tottenhamu chyběl Gareth Bale, na kterého údajně masivním výprodejem střádá Real Madrid. Oficiálním důvodem nepřítomnosti obletovaného rychlíka ovšem bylo zranění z tréninku.

Do hry se ve středu naopak zapojil Luís Suaréz, kterého obletuje Arsenal. A v utkání s Melbourne dokonce vstřelil za poiuhých 18 minut na hřišti branku, jíž ustanovil konečné skóre zápasu na 2:0 pro Angličany. "Reds" tak vyhráli i třetí přípravné utkání v řadě a zatím neinkasovali gól.

Vrcholem dnešních přípravných zápasů je šlágr mezi Bayernem Mnichov a Barcelonou, který od 18:30 můžete sledovat online zde.

reklama