Manchester po bláznivém dramatu vypadl z poháru

FOTO+VIDEO Ostudný gól i penaltová hrůza. Sir Alex se styděl
Na začátku zápasu to ještě nic hrozného nebylo.
Jednobrankovou ztrátu z úvodního střetnutí (1:2) smazal ve 37. minutě Evans.
Trenér Manchesteru Moyes své ovečky vehementně dirigoval,...
... ovšem další gól už v základní hrací době nepadl.
22. 1. 2014 23:11
Manchester United vypadl v semifinále anglického Ligového poháru se Sunderlandem a pokutové kopy.

Praha - Po neuvěřitelném vyvrcholení semifinále Ligového poháru se se soutěží loučí Manchester United.

"Rudí ďáblové" v odvetě proti Sunderlandu doháněli jednogólovou ztrátu z úvodního utkání, které prohráli 1:2. Manko smazal ve 37. minutě Evans, ovšem další branku ani jeden z týmů nepřidal, a tak se šlo do prodloužení.

Minutu před jeho vypršením přihrál Sunderlandu finále Bardsley, který z dálky překvapil De Geu. Jenže hned z protiútoku znovu dorovnal Hernández a musely rozhodnout až penalty.

V něm exekutoři selhávali jak na běžicím páse, slabé střely nebyly umístěné, tvrdé šly zase nad břevno. Rozhodující trefou, jen třetí proměněnou ze všech pokusů, nakonec poslal Sunderland do finále Ki.

Fotbalisté Sunderlandu, mezi které patří i obránce Ondřej Čelůstka, postoupili do finále této soutěže podruhé v historii.

Semifinále anglického Ligového poháru ve fotbale - odvetný zápas:

Manchester United - Sunderland 2:1 po prodl.
Branky: 37. Evans, 120.+1 Hernández - 119. Bardsley), 1:2 na penalty, první zápas 1:2, postoupil Sunderland