18. 3. 2012 19:30
Wolves - Man United 0:5, Newcastle - Norwich 1:0
Fotbalisté United se radují z gólu
Fotbalisté United se radují z gólu | Foto: Reuters

Wolverhampton - Fotbalisté Manchesteru United zvítězili ve 29. kole Premier League na hřišti Wolverhamptonu 5:0, a zvýšili tak svůj náskok v čele tabulky na městského rivala City na čtyři body.

United tak v Premier League zvítězili posedmé z posledních osmi duelů. Naopak Wolves prohráli potřetí v řadě bez vstřelené branky. Kvůli horšímu skóre se tak propadli na poslední místo za Wigan.

Citizens se však budou moci na bodový rozdíl vrátit ve středeční dohrávce, v níž hostí na svém hřišti Chelsea.

Swansea vyhrálo potřetí v řadě, deklasovalo Fulham 3:0
Muambův boj o život. Příštích 24 hodin bude klíčových

Debakl Vlků zapříčinilo brzké vyloučení obránce Ronalda Zubara, který musel opustit hřiště ve 39. minutě po druhé žluté kartě.

United, kteří už v té době vedli 1:0 zásluhou gólu Johnnyho Evanse, přesilovku zúročili ještě do konce prvního poločasu. Ve 43. minutě zvyšoval Antonio Valencia a o dvě minuty později upravil na 3:0 Danny Welbeck.

Po hodině hry pak skóre uzavřel dvěma góly během pěti minut mexický útočník Javier Hernández.

Wolverhampton - Manchester United 0:5 (21. Evans, 43. Valencia, 45. Welbeck, 56. a 61. Hernández), Newcastle - Norwich 1:0 (11. Cissé).