Maradona se při charitativní exhibici pohádal s Verónem, do šatny ho raději odvedli

13. 10. 2016 19:04
Vysloužilý fotbalista Diego Maradona se v exbibičním utkání blýskl nahrávkou, ale jeho tým prohrál 3:4. Více ale slavný Argentinc upoutal pozornost hádkou s krajenem Juanem Sebastiánem Verónem.
Diego Maradona na exhibičním utkání.
Diego Maradona na exhibičním utkání. | Foto: ČTK

Řím - Ani při charitativním fotbalovém utkání nezapřel Diego Maradona svůj temperament. V poločase římské exhibice "Společně za mír" konané pod záštitou papeže Františka se legendární Argentinec pohádal s krajanem Juanem Sebastiánem Verónem. Do šatny ho pak raději odvedli. Čeho se týkal jejich spor, odmítli po zápase komentovat.

I když se pětapadesátiletý mistr světa z roku 1986, který už roky bojuje s nadváhou, na hřišti pohyboval dost ztěžka, přihrál ve 22. minutě na gól Francescu Tottimu. "Zahrál jsem si s Maradonou, teď už můžu konečně skončit," žertovala čtyřicetiletá hvězda AS Řím. "Musí hrát do padesáti. Říkal jsem mu, že se modlím, aby s fotbalem nekončil. Jinak se unudím k smrti," uvedl Maradona. Jeho tým v exhibici nakonec prohrál 3:4.

Středečního zápasu, jehož výtěžek šel na pomoc potřebným dětem a také obětem srpnového zemětřesení v Itálii, se dále zúčastnili například Cafú, Ronaldinho, Hernán Crespo či Gianluca Zambrotta.