reklama

Maradona se zlobí. V Brazílii ho nepustili na stadion

Maradona měl problém. Navzdory platné novinářské akreditaci ho prý nepustili v Brazílii na zápas Argentiny. Maradona měl problém. Navzdory platné novinářské akreditaci ho prý nepustili v Brazílii na zápas Argentiny. autor: Reuters
Diego Maradona patří mezi nejslavnější fotbalisty historie, ale pořadatelé v Brazílii na to nehledí. A tak ho nepustili na stadion, když hrála Maradonova Argentina s Bosnou.

Rio de Janeiro - Legendární útočník Diego Maradona řekl argentinským médiím, že nemohl naživo sledovat nedělní zápas mezi Argentinou a Bosnou a Hercegovinou (2:1). Na stadion Maracaná v Riu de Janeiro jej prý nevpustili pořadatelé.

"Nebylo mi umožněno jít na stadion, takže jsem se musel vrátit na hotel, abych viděl alespoň druhý poločas," uvedl Maradona, jenž je pro mistrovství světa akreditován jako novinář venezuelské televizní stanice Telesur. "Doufejme, že se to vyřeší, protože chci navštívit další zápasy Argentiny," dodal.

Na Maradonovu stížnost zareagovala mluvčí FIFA Delia Fischerová konstatováním, že nebyla o žádném podobném incidentu informována. "Pokud chodí tam, kam má na svoji akreditaci přístup, neměl by být žádný problém. Možná šel někam, kam potřebný přístup neměl, ale nemáme o tom žádný záznam," poznamenala.

reklama