reklama

Messi: Nový trenér Martino? Osobně ho ani neznám

Gerardo Martino. Gerardo Martino. autor: Reuters
Argentinský kanonýr Lionel Messi odmítá, že by stál za rozhodnutím Barcelony angažovat trenéra Gerarda Martina.

Barcelona - Argentinský kanonýr Lionel Messi odmítá, že by stál za rozhodnutím Barcelony angažovat trenéra Gerarda Martina. S touto domněnkou přišel samotný kouč, který se na tiskové konferenci v Argentině vyjádřil, že nepochybuje o tom, že Messi spolu se svým otcem ovlivnil finální stanovisko vedení klubu.

Hvězdný střelec katalánského klubu však po přátelském utkání s Bayernem Mnichov spekulace popřel. "Nemám s angažováním trenéra Martina vůbec nic společného, osobně ho ani neznám. Je to výhradně věc pana Rosella (prezident Barcelony) a klubu. Víc k tomu není co říct," uvedl nejlepší fotbalista světa po středeční porážce 0:2 s vítězem Ligy mistrů.

Messi věří, že je Martino správná volba

Je však přesvědčen, že trenér Martino je správnou volbou. "S Newell's Old Boys i paraguayskou reprezentací ukázal, co umí. Doufám, že se mu tady bude dařit," dodal na adresu nového kouče, který na lavičce nahradil nemocného Tita Vilanovu.

Španělský mistr jmenoval Martina novým koučem v úterý. Podle webových stránek jej oficiálně představí v pátek, kdy rodák z Rosaria, odkud pochází i Messi, podepíše dvouletou smlouvu. V duelu s Bayernem vedla tým ještě dvojice asistentů Jordi Roura a Rubi.

reklama