Messi se vrátil po zranění a hned vstřelil dvě branky

8. 1. 2014 23:55
Lionel Messi se po téměř dvouměsíční pauze způsobené zraněním stehenního svalu na levé noze vrátil na hřiště a dvěma góly přispěl k výhře Barcelony 4:0 nad Getafe.
Pouhá půlhodina stačila Lionelovi Messimu k tomu, aby ve svém prvním zápase po zranění vstřelil dvě branky. | Foto: Reuters

Barcelona - Lionel Messi se po téměř dvouměsíční pauze způsobené zraněním stehenního svalu na levé noze vrátil na hřiště a dvěma góly přispěl k výhře Barcelony v úvodním zápase osmifinále španělského Královského poháru nad Getafe 4:0.

Šestadvacetiletý argentinský útočník se na hřiště dostal v 64. minutě už za stavu 2:0, když oba góly zařídil Cesc Fábregas.

A nebyl by to Messi, kdyby se gólově neprosadil. V 90. minutě zužitkoval nahrávku Montoyi a v nastavení uzavřel skóre po asistenci Songa.