VIDEO Messi zase řádil. Osasuně znechutil fotbal čtyřmi góly

27. 1. 2013 22:00
Lionel Messi ve španělské lize zase řádil. Nezastavitelný útočník si tentokrát vyšlápl na Osasunu, které znechutil výjezd na Nou Camp čtyřmi góly.
Podívejte se, jak Lionel Messi čtyřmi góly potupil ve španělské lize Osasunu. | Video: Youtube.com

Barcelona - Lionel Messi je i na začátku nového roku k nezastavení. V neděli večer nasázel bezradnému soupeři hned čtyři góly a jeho Barcelona vyhrála nad Osasunou 5:1.

Messi se trefil v jedenáctém ligovém zápase za sebou a překonal šestnáct let starý rekord Brazilce Ronalda.

Na všechny čtyři kousky argentinského fotbalového genia se podívejte v našem videu.

Messi otevřel skóre zápasu už v 11. minutě, když si drze vychutnal gólmana. Další gól přidal z penalty a bezradného soupeře, který po půlhodině hry hrál v deseti, srazil dalšími dvěma góly ve druhém poločase.