Michal Kadlec dvakrát skóroval a Fenerbahce je blízko titulu

13. 4. 2014 20:28
Obránce Michal Kadlec pomohl v zápase 29. kola turecké fotbalové ligy dvěma góly k výhře Fenerbahce 4:1 nad Antalyasporem.
Michal Kadlec
Michal Kadlec | Foto: Ondřej Pýcha pro SPORT INVEST Group

Istanbul - Obránce Michal Kadlec pomohl v zápase 29. kola turecké fotbalové ligy dvěma góly k výhře Fenerbahce 4:1 nad Antalyasporem. Český reprezentant nastoupil teprve k šestému utkání v dresu Fenerbahce, kam přestoupil loni v červnu z Leverkusenu, a poprvé v Turecku skóroval.

První gól utkání vstřelil v 21. minutě domácí obránce Caner Erkin, o deset minut později vyrovnal Isaac Promise. Pak ale zaúřadoval Kadlec a po jeho trefách v 38. a 89. minutě Fenerbahce vedlo již 3:1. Na konečných 4:1 upravil Moussa Sow.

Fenerbahce tak zůstalo v této sezoně na svém stadionu neporaženo a ligu vede pět kol před koncem o 12 bodů před Besiktasem.