Milik vystřelil Neapoli výhru nad Krejčího Boloňou

17. 9. 2016 22:46
Neapol vyhrála potřetí za sebou a dostala se do vedení v neúplné tabulce
Marek Hamšík v akci proti Boloni
Marek Hamšík v akci proti Boloni | Foto: Reuters

Neapol - Fotbalisté Neapole ve 4. kole italské ligy zvítězili 3:1 nad Boloňou, za kterou odehrál 74 minut Ladislav Krejčí. Neapol vyhrála potřetí za sebou a dostala se do vedení v neúplné tabulce. Dvěma góly se o výhru zasloužil Arkadiusz Milik, který dal v posledních čtyřech startech za klub šest branek.

Český reprezentant Krejčí opět nechyběl v základní sestavě a už ve 4. minutě musel po jeho centru a zakončení Džemailiho zasahovat gólman Reina. Ve 14. minutě skóroval domácí Callejón. O vyrovnání se postaral tvrdou střelou z dálky Verdi.

V 61. minutě přišel do hry nový neapolský kanonýr Milik a už po sedmi minutách potvrdil svou formu. Dostal se za obranu a technicky přehodil gólmana. Za dalších deset minut zvýšil střelou zpoza vápna. Boloňa dohrávala posledních deset minut bez vyloučeného Kraftha.