Mladá Boleslav v generálce na předkolo Evropské ligy otočila zápas se Sturmem

6. 7. 2017 20:21
Svěřenci trenéra Dušana Uhrina mladšího v Rakousku nejprve porazili Apollon Limassol 2:1 a následně prohráli s Rostovem 1:3. I proti Sturmu prohrávali po gólu Alara, kterého boleslavská obrana nechala ve vápně zcela samotného.
Radost fotbalistů Mladé Boleslavi (ilustrační foto)
Radost fotbalistů Mladé Boleslavi (ilustrační foto) | Foto: Milan Kammermayer

Frohnleiten - Fotbalisté Mladé Boleslavi v generálce na 2. předkolo Evropské ligy porazili Sturm Štýrský Hradec 2:1. Na závěr rakouského soustředění sice prohrávali, ale ve druhém poločase skóre otočili góly Jana Chramosty a Tomáše Fabiána.

V 62. minutě se však ve vápně dostal míč k Chramostovi, který ho nadvakrát poslal do sítě. Vstřelil už šestý gól v pěti zápasech. V 73. minutě zahrál Matějovský přímý kop a Fabián hlavou zařídil vítězství.