reklama

Mourinha naštvali novináři. V Bukurešti odešel z konference

José Mourinho. José Mourinho. autor: Reuters
Portugalskému kouči vadilo, že se ho novináři ptali na absenci Belgičana Kevina de Bruyneho.

Bukurešť - Naštvaný trenér fotbalistů Chelsea José Mourinho předčasně odešel z dnešní tiskové konference v Bukurešti před úterním utkáním Ligy mistrů proti domácí Steaue. Portugalskému kouči vadilo, že se ho novináři ptali na absenci Belgičana Kevina de Bruyneho.

"Prostě nebyl vybrán. Bylo to mé rozhodnutí. Může hrát jen jedenáct a osmnáct může být v týmu pro utkání. Snažím se hráče vybírat podle toho, co dělají na trávníku během zápasů, a podle toho, jak trénují," řekl Mourinho.

Portugalský kouč musel v minulých týdnech odrážet dotazy ohledně toho, proč byl z týmu vyřazen Juan Mata, nyní přišel na řadu mladý Belgičan.

"Uvidíme se zítra". A odešel

"To je úžasné, protože nikdo se mě konečně neptá na Matu. Tři týdny mluvíte o Matovi a teď zase o Kevinu de Bruyneovi. Takže vás nezajímají hráči, kteří hrají? Máte tendenci ptát se jen na hráče, kteří nejsou v týmu. Uvidíme se zítra," rozloučil se stroze před oficiálním koncem tiskové konference Mourinho a nechal čelit novinářům osamoceného záložníka Franka Lamparda.

Londýnský tým, za nějž chytá Petr Čech, vstoupil do LM překvapivou domácí porážkou s Basilejí a v Bukurešti si už nemůže dovolit zaváhat.

reklama