reklama

Mourinho se opřel do Hazarda: Nehraješ pro tým

José Mourinho José Mourinho autor: Reuters
Trenér fotbalistů Chelsea José Mourinho se pustil do slovní přestřelky se záložníkem Edenem Hazardem.

Londýn - Trenér fotbalistů Chelsea José Mourinho se pustil do slovní přestřelky se záložníkem Edenem Hazardem. Portugalský kouč o belgickém reprezentantovi, který ho zkritizoval po vyřazení v semifinále Ligy mistrů, prohlásil, že není týmovým hráčem a nedokáže se obětovat pro spoluhráče.

Třiadvacetiletý Hazard po středeční prohře 1:3 v semifinálové odvetě s Atléticem Madrid uvedl, že Chelsea neumí hrát fotbal, protože je stavěná jen na brejky. A Mourinho, který sám nikdy nešel pro jedovaté slovo daleko, si kritiku líbit nenechal.

"Když něco takového řekne někdo, jako je Eden, je to naprosto normální, protože on je přesně typ hráče, který se nedokáže obětovat pro tým," citovaly bývalého kouče Porta, Interu Milán a Realu Madrid internetové stránky BBC.

"Ještě není duševně natolik vyzrálý, aby se podíval na levého beka a položil za něj na hřišti život," přidal jednapadesátiletý Mourinho. "Podobné komentáře mají vždy hráči jako on, kteří nedokážou pochopit problém předcházející prvnímu gólu Atlética," dodal.

Hazard si totiž při vyrovnávací brance hostů nechal utéct Juanfrana, který poté přihrál střílejícímu Adriánu Lópezovi. "Když se podíváte na záznam, hned poznáte, kde se stala chyba a proč jsme gól dostali," prohlásil Mourinho.

reklama