reklama

Holky, pojďte dál. Fotbalisté Mexika si při přípravě na MS udělali mejdan se třiceti společnicemi

Fotbalisté Mexika Fotbalisté Mexika autor: Reuters
Vedení reprezentace nebude bujarý večírek devíti hráčů řešit, protože se prý konal v době, kdy měli volno.

Mexiko - Devět mexických fotbalistů si zpestřilo přípravu na blížící se mistrovství světa večírkem s třiceti placenými společnicemi. Hráči však potrestáni nebudou, protože oslava po vítězství 1:0 nad Skotskem se uskutečnila během volného dne.

O večírku informoval magazín TV Notas, který zveřejnil i několik fotografií. Podle časopisu se oslavy po sobotním zápase v Mexiku zúčastnili Carlos Salcedo, Marco Fabián, Guillermo Ochoa a Raúl Jiménez, bratři Jonathan a Giovani dos Santosové, Héctor Herrera, José Corona a Jesús Gallardo.

Generální sekretář mexického svazu Gulliermo Cantú odmítl večírek komentovat, uvedl však, že hráčům by za něj postih stejně nehrozil, protože nezmeškali trénink. Svaz podle něj nemůže kontrolovat, jak hráči nakládají s volným časem. "Volno je volno a tohle je riziko s ním spojené," prohlásil.

Reprezentace se mezitím už přesunula do Evropy, kde ji v sobotu čeká generálka na šampionát v Rusku proti Dánsku. Na mistrovství se pak výběr trenéra Juana Carlose Osoria utká s obhájci titulu Němci, Koreou a Švédskem.

Neymar, Ronaldo, Messi a další. Projděte si konečné nominace na fotbalové MS Neymar, Ronaldo, Messi a další. Projděte si konečné nominace na fotbalové MS Prohlédněte zde
reklama