reklama

Paráda pro nemocného šéfa. Kolarov se navíc může těšit na novou Ladu

Srb Aleksandar Kolarov slaví gól v zápase Kostarika - Srbsko na MS 2018 Srb Aleksandar Kolarov slaví gól v zápase Kostarika - Srbsko na MS 2018 autor: Reuters
Srbský obránce měl zvláštní motivaci, aby přímý kop proti Kostarice proměnil v gól.

Samara - Kapitán srbských fotbalistů Aleksandar Kolarov věnoval svůj vítězný gól proti Kostarice na mistrovství světa sportovnímu řediteli srbského svazu Goranu Bunjevčevičovi. Pětačtyřicetiletý bývalý jugoslávský reprezentant se v nemocnici zotavuje po mrtvici a následné operaci.

"Má zdravotní potíže a chceme mu a jeho rodině takto vzkázat, že na něj myslíme a že má naši stoprocentní podporu," řekl Kolarov poté, co převzal cenu pro hráče utkání.

Kolarov zařídil srbskou výhru perfektně zahraným přímým kopem v 56. minutě. "Ten přímák přišel v důležité chvíli. Věděl jsem, že pokud to trefím, mohu tím změnit celý zápas. Přesně to jsem udělal a jsem za to rád," prohlásil obránce AS Řím.

Jelikož šlo o první branku na nově postaveném stadionu v Samaře, srbský kapitán byl patřičně odměněn. "Rozhodli jsme se odměnit hráče, který vstřelil první gól na našem stadionu v Samaře. A za tento skvělý gól jsme Kolarovovi předali certifikát na automobil značky Lada," řekl gubernátor samarské oblasti Dmitrij Azarov.

reklama