reklama

Ronaldo ji vzteky zahodil, teď bude páska vydělávat na léčbu nemocného chlapce

Kapitánská páska Cristana Ronalda pomůže dobré věci. Kapitánská páska Cristana Ronalda pomůže dobré věci. autor: Reuters
Kapitánská páska, kterou po neuznaném vítězném gólu v utkání kvalifikace v Bělehradě vzteky zahodil Cristiano Ronaldo, půjde do charitativní dražby. Peníze poté pomůžou v léčbě šestiměsíčního srbského chlapce, který trpí spinální svalovou atrofií.

Ronaldo zahodil pásku poté, co mu v sobotním kvalifikačním duelu se Srbskem nizozemský rozhodčí Danny Makkelie neuznal gól v nastaveném čase, kdy po střele portugalské hvězdy vykopl obránce Stefan Mitrovič míč už za brankovou čárou. Zápas tak skončil remízou 2:2. Sudí se později Portugalcům za chybu omluvil.

Pásku po utkání sebral jeden z pracovníků na stadionu a předal ji charitativní organizaci, která pro chlapcovu rodinu shání finanční prostředky na léčbu. Dražba začala dnes a bude trvat čtyři dny. "Částka půjde ve prospěch šestiměsíčního Gavrila Durdeviče z Kragujevace, který na léčbu potřebuje dva a půl milionu eur," stojí na aukčním webu.

reklama