reklama

Vězni se bouří. Vraťte nám kabelovku, máme právo na Messiho, tvrdí argentinští kriminálníci před MS

fotbal, MS 2018, Lionel Messi při tréninku Argentiny fotbal, MS 2018, Lionel Messi při tréninku Argentiny autor: Reuters
Trestance naštvalo, že už třetí den nejde kabelová televize, a bojí se, že neuvidí zápasy mistrovství světa.

Buenos Aires - Fotbalové mistrovství světa zasáhlo i provoz věznice ve městě Puerto Madryn. Trestanci tam totiž začali držet hladovku, kterou si chtějí vynutit znovuzprovoznění kabelové televize, aby mohli sledovat zápasy argentinské reprezentace.

"Kabelová televize je nezpochybnitelné právo každého člověka, který je omezen na svobodě. Nefunguje už tři dny, proto jsme se rozhodli odmítnout příděly jídla, dokud nebude problém vyřešen," citovala agentura AFP dopis, který trestanci předali vedení věznice.

Argentina do šampionátu v Rusku vstoupí v sobotu zápasem proti Islandu, poté se ve skupině utká ještě s Chorvatskem a Nigérií. Výběr trenéra Jorgeho Sampaoliho v čele s hvězdným útočníkem Lionelem Messim obhajuje stříbrné medaile a stejně jako před čtyřmi lety v Brazílii patří i nyní k největším favoritům.

Nejvíc sexy dívkou fotbalového MS je krásná Belgičanka. Zvládla přehlídku v dresu i v plavkách Nejvíc sexy dívkou fotbalového MS je krásná Belgičanka. Zvládla přehlídku v dresu i v plavkách Prohlédněte zde
reklama