reklama

Video: Příliš bujará radost. Brazilský kouč Tite se zranil při oslavách

Podívejte se,jak brazilský trenér Tite radostí z gólu při zápase s Kostarikou upadl na zem.
Brazilský trenér vyběhl po druhé trefě Coutinha ze střídačky na trávník, ale brzy skončil na zemi.

Petrohrad - Gól Philippea Coutinha v závěru zápasu proti Kostarice na mistrovství světa rozradostnil trenéra brazilských fotbalistů Titeho natolik, že při divoké oslavě skončil na zemi. Jeho pád se stal okamžitě hitem sociálních sítí a sám kouč si na tiskové konferenci postěžoval, že si asi natáhl sval.

Poté co Coutinho gólem v první nastavené minutě nasměroval Brazilce za konečným vítězstvím 2:0, rozběhl se Tite ze střídačky na trávník, ale brzy skončil na zemi. "Asi jsem si natáhl sval, natrhl nějaká vlákna," řekl s úsměvem Tite. "Chtěl jsem s nimi oslavovat, ale musel jsem odkulhat zpátky," dodal.

Podíl na jeho nechtěném parakotoulu měl nejspíš náhradní brankář Ederson, jenž svého trenéra při běhu na hřiště mírně postrčil.

Tite je tak druhým zraněným z řad trenérů na probíhajícím MS. Jeho stav by nicméně neměl být tak vážný jako u Angličana Garetha Southgatea, jenž si při výběhu vykloubil rameno a musel do nemocnice.

Francie slaví zlato, Chorvatsko bere stříbro a Belgie bronz. Projděte si program a výsledky MS Francie slaví zlato, Chorvatsko bere stříbro a Belgie bronz. Projděte si program a výsledky MS Prohlédněte zde
reklama