reklama

Video: Tak takhle ne. Španělský novinář se pokusil dávat otázky přes překladač, ale narazil

Youtube.com
Bizarní scénka se odehrávala na tiskové konferenci útočníka Antoinea Griezmanna, kde se směly klást otázky jen ve francouzštině.

Moskva/Praha - K úsměvné situaci došlo na tiskové konferenci francouzských fotbalistů před mistrovstvím světa v Rusku, kde dotazům žurnalistů čelil útočník Antoine Griezmann.

Na tiskovku totiž dorazil početný štáb novinářů ze Španělska, které ovšem místo přípravy Francouzů na šampionát zajímaly Griezmannovy komentáře na jeho přestup z Atlétika Madrid do Barcelony.

Jenže to se nezamlouvalo mluvčímu týmu, a tak vyhlásil, že Griezmann bude odpovídat jen na otázky ve francouzštině. Ovšem kam s tímhle omezením na muže od tisku ze Španělska! Jeden z nich položil otázku pomocí hlasového překladače v telefonu. Neuspěl. "Neodpovídej na to," přikázal mluvčí rozesmátému Griezmannovi a vyzval k dalšímu dotazu žurnalistu z francouzského La Libération…

Karatistka, herečka i zástup modelek. Tyto krásky fandí svým miláčkům na fotbalovém MS Karatistka, herečka i zástup modelek. Tyto krásky fandí svým miláčkům na fotbalovém MS Prohlédněte zde
reklama