reklama

Na Feyenoord: Spartu podpoří plný dům a možná i Krejčí

Ladislav Krejčí. Ladislav Krejčí. autor: Sport
Klíčový záložník pražské Sparty Ladislav krejčí údajně již trénuje s týmnem a mol by zasáhnout do zítřejšího utkání s Feyenoordem Rotterdam.

Praha - Dvě velké posily mohou v zítřejším odvetném duelu play off fotbalové Evropské ligy s Feyenoordem podpořit tým pražské Sparty.

Krom napěchovaného domácího stadionu, do jehož ochozů by ve čtvrtek mělo zamířit přes sedmnáct tisíc lidí, se možná v rudém dresu ukáže i mladá hvězda Sparty Ladislav Krejčí.

Levé křídlo, které si zranilo rameno v úvodním duelu třetího předkola Evropské ligy s Admirou, údajně již trénuje z týmem a není vyloučeno, že do zápasu s nizozemským týmem naskočí.

"Láďa Krejčí se zapojil do plného tréninku s týmem. Pokud vše bude pokračovat tak, jak má, tak by měl odjet na předzápasové soustředění, na které odjíždíme po dnešním tréninku. O jeho případném zařazení do sestavy se rozhodneme až tam," prohlásil ve čtvrtek pro oficiální web Sparty trenér Vítězslav Lavička.

Z prvního utkání na stadionu De Kuip si Sparťané přivezli nadějný výsledek 2:2, přičemž o vítězství přišli až v nastavení druhé půle.

"Může i nemusí to být naše výhoda. Jsme si vědomi toho, že Feyenoord má velkou ofenzivní kvalitu. Nechceme to brát tak, že budeme hrát na 0:0. Nebudeme bránit remízu a chceme ukázat divákům na domácím stadionu zajímavý fotbal a potěšit je," dodává Lavička.

reklama