reklama

Erbová najela autem na exekutora, který přišel za Řepkou

Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová. Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová. autor: Jiří Herman/www.hermina.cz
Exekutor přišel kvůli nezaplaceným alimentům Tomáše Řepky

Praha - Manželka bývalého fotbalisty Sparty Tomáše Řepky Vlaďka Erbová dnes najela autem na exekutora. Ten přišel do jejich společného domu v Černošicích ve věci vymáhání nezaplacených alimentů Řepkově předchozí manželce Renatě.

Tak alespoň idnes.cz interpretuje dnešní zprávu České exekutorské komory, kterou rozeslala médiím. 

"V Černošicích dnes došlo k napadení vykonavatele. Pokus o soupis movitých věcí skončil útokem manželky dlužníka na zaměstnance soudního exekutora. Najela do něj automobilem Mercedes-Benz GL 350, který byl posléze zajištěn. Napadený je v současné době v péči lékařů. Exekutorský úřad Praha 5 podává na útočníka trestní oznámení, a to pro ublížení na zdraví a maření úředního výkonu," píše se ve zprávě. 

Erbová se za napadení omluvila

Dle deníku se Erbová už za svůj čin omluvila a tvrdí, že šlo jen o náhodu, nicméně policejnímu vyšetřování a stíhání nejspíš stejně neunikne. A to i přesto, že napadený muž už byl propuštěn z nemocnice.

"Exekutorská komora ČR považuje daný případ za další negativní důkaz stoupající agresivity neplatičů. Registruje desítky napadení vykonavatelů ročně. K poslednímu ataku došlo minulý týden, kdy dlužník zbil vykonavatele Exekutorského úřadu Cheb. Exekutorská komora ČR se coby dohledový orgán snaží předcházet útokům na zaměstnance exekutorských úřadů všemi prostředky," píše se dále ve zprávě.

Řepka podle exekutorů dluží na výživném na dvě děti, které s předchozí manželkou má, přibližně milion korun.

reklama