reklama

Nasri končí v reprezentaci. U Deschampse nemám šanci, říká

Samir Nasri. Samir Nasri. autor: Reuters
Záložník Manchesteru City Samir Nasri končí v národním týmu. Kvůli trenérovi i médiím.

Praha - Kvůli rozháraným vztahům s francouzskými médii i trenérem národního týmu Didierem Deschampsem ohlásil Samir Nasri konec reprezentační kariéry.

"Upřímně řečeno nemám šanci si za reprezentaci zahrát do té doby, dokud bude Deschamps trenérem národního týmu. Obzvláště potom, co se stalo," prohlásil Samir Nasri, který těžce nesl vyřazení z nominace na nedávný světový šampionát, kde Francouzi skončili ve čtvrtfinále. Jeho přítelkyni navíc Deschamps zažaloval za nactiutrhání a čeká ji soud (více zde).

"V roce 2016, kdy se hraje Euro, mi bude 29 a mohl bych klidně hrát. Ale v národním týmu nejsem šťastný - kdykoliv jsem v něm byl, následovaly jen potíže. Neustále mě někdo z něčeho obviňoval a má rodina tím trpí," uvedl záložník Manchesteru City před nedělním zápasem o anglický superpohár. 

Nasri za reprezentaci odehrál 41 zápasů a krom roztržky s Deschampsem má za sebou také hádku s jedním francouzským reportérem, za níž dostal distanc na tři utkání. Nezahrál si přitom ani na MS 2010, kam ho nevzal trenér Raymond Domenech.

"Není to jen o Deschampsovi. Ten se prostě rozhodl udělat co je nejlepší pro tým, a tomu rozumím. Ale jde i o to ostatní. Média o mně říkají různé věci a taky hráči. Už se tam nechci vrátit."

reklama