reklama

Necid s CSKA Moskva slaví mistrovský titul

Nadějně rozjetou kariéru Tomáše Necida brzdí zranění Nadějně rozjetou kariéru Tomáše Necida brzdí zranění autor: Reuters
CSKA Moskva, jehož barvy hájí útočník Tomáš Necid, remizoval v 29. kole ruské fotbalové ligy s Krasnodarem 0:0 a slaví zisk 11. mistrovského titulu.

Moskva - CSKA Moskva, jehož barvy hájí útočník Tomáš Necid, remizoval v 29. kole ruské fotbalové ligy s Krasnodarem 0:0 a slaví zisk 11. mistrovského titulu.

Bývalý reprezentant a hráč pražské Slavie, jehož kariéru v posledních dvou letech přibrzdily dvě operace kolena, nebyl v utkání ani na lavičce náhradníků.

Týmu z hlavního města stačil k jistotě prvenství bod. Druhý Zenit Petrohrad má sice s CSKA lepší vzájemnou bilanci a dvě kola před koncem na něj ztrácí šest bodů, v ruské lize však při bodové shodě rozhoduje vyšší počet výher. Těch mají hráči CSKA na kontě 20 a Zenit je i při případných dvou úspěších již nemůže v této statistice dostihnout.

Tým, který vede trenér Leonid Sluckij, se na ligový trůn vrátil po sedmi letech, když z něj sesadil právě Petrohrad. V samostatné ruské lize se CSKA radoval z triumfu počtvrté.

reklama