Necid se v Tureckém poháru trefil dvakrát jednou i "nůžkami"

15. 12. 2015 22:05
Tomáš Necid v tureckém poháru zaznamenal dvě branky a pomohl Bursasporu k výhře 3:2. Jednu z nich trefil po rohovém kopu "nůžkami".

Istanbul - Reprezentační útočník Tomáš Necid pomohl Bursasporu k pohárové výhře 3:2 na hřišti Tepeciku dvěma góly, přičemž ten první vstřelil efektními "nůžkami". Další český fotbalista obránce Tomáš Sivok zůstal v týmu hostů jen na lavičce.

Necid proti soupeři ze čtvrté nejvyšší soutěže nejprve ve 42. minutě po rohu otevřel skóre povedeným kopem přes hlavu. Za dvě minuty se trefil podruhé, když si našel míč odražený od břevna a hlavou ho snadno umístil do sítě. Šestadvacetiletý útočník v této sezoně vstřelil už 12 soutěžních branek.

Bursaspor tak vstoupil vítězně do druhé fáze Tureckého poháru, který se hraje v osmi skupinách po čtyřech týmech.