reklama

Necid v Turecku asi nezůstane. Zajímají se o něj tři týmy z Nizozemska, píše jeho agent

Tomáš Necid v Bursasporu asi nezůstane. Zajímají se o něj tři týmy z Nizozemska. Tomáš Necid v Bursasporu asi nezůstane. Zajímají se o něj tři týmy z Nizozemska. autor: ČTK
Na jaře Tomáš Necid hostoval v Legii Varšava a nebylo to ono. V polské lize sice slavil titul, ale na trávník se dostal jen na 348 minut, během kterých dokázal vstřelit jediný gól. Za turecký Bursaspor, kam se měl s platnou smlouvou vrátit, ale podle všeho v příští sezoně hrát nebude. Hráčův agent Jiří Müller na Twitter napsal, že mají o služby reprezentačního útočníka zájem hned tři kluby z Nizozemska.

Praha - Na Tomáše Necida v Nizozemsku vzpomínají v dobrém. Český útočník tam zažil jedno z nejpovedenějších období své kariéry, za Zwolle odehrál v sezoně 2014/15 čtyřiadvacet utkání a nastřílel v nich jedenáct branek. 

Kompletní přehled letních fotbalových přestupů v české lize Kompletní přehled letních fotbalových přestupů v české lize Prohlédněte zde

A právě dres čtrnáctého celku posledního ročníku Eredivisie by český reprezentant mohl obléct i v příští sezoně. Na Twitter to napsal hráčův agent Jiří Müller s tím, že o Necida stojí kromě něj i další dva nizozemské kluby. 

"Tomáše Necida by na hostování rády získaly tři holandské kluby. Zwolle, Twente a Den Haag," napsal konkrétně Müller a naznačil, kudy povedou další kroky českého reprezentanta.

Sedmadvacetiletý hráč aktuálně patří Bursasporu, v tureckém klubu mu také běží platný kontrakt. Jaro ale Necid strávil na hostování v Legii Varšava, kde sice slavil polský titul, ale moc toho neodehrál (jen 348 minut a jeden vstřelený gól). 

Bursaspor podle všeho s Necidem nepočítá ani pro start nového ročníku ligy, proto se začíná jednat o dalším hráčově hostování, na kterém by Necid mohl restartovat v posledních měsících uvadající kariéru. 

Za reprezentaci Necid nastoupil naposledy v září loňského roku, při domácí bezgólové remíze se Severním Irskem, která odstartovala kvalifikační cyklus na mistrovství světa v Rusku, odehrál dvaadvacet minut.

Skalák v kasinu, Rosický na finále FA Cupu, další s rodinou u moře. Tak fotbalisté tráví dovolenou Skalák v kasinu, Rosický na finále FA Cupu, další s rodinou u moře. Tak fotbalisté tráví dovolenou Prohlédněte zde
reklama