reklama

Necid ve Slavii nezůstane. Šéf CSKA ho chce už v zimě

Patrně už jen dva zápasy odehraje za Slavii Tomáš Necid. Patrně už jen dva zápasy odehraje za Slavii Tomáš Necid. autor: Ondřej Besperát
Nejlepší ligový střelec zahájí přípravu s CSKA

Praha - Čtvrteční zápas Poháru UEFA proti Hamburku bude pro slávistické fanoušky nejspíše poslední možností, jak na domácím stadionu vidět v akci nejlepšího střelce Gambrinus ligy Tomáše Necida.

Ač český mistr má zájem o jeho další hostování i v jarní části sezony, prezident CSKA Jevgenij Giňer se nechal slyšet, že nic takového nepřipadá v úvahu a reprezentační útočník zahájí zimní přípravu v Rusku.

Necid do týmu druhého celku právě skončeného ročníku ruské ligy přestoupil už letos v létě, celý podzim ale strávil ještě v červenobílém dresu.

Čtěte také: Gratulace: Debutant Necid dal gól a změnil historii

Zatímco ještě loni pouze hostoval v Jablonci a ani tam nepatřil trvale do základní jedenáctky, tento rok už se zabydlel napevno v sestavě Karla Jarolíma.

V šestnácti zápasech podzimní části Gambrinus ligy se dokázal jedenáctkrát brankově prosadit a díky tomu mu patří průběžně koruna krále střelců.

Nyní se ale zdá, že další gól už za Slavii nepřidá a už na začátku ledna se bude hlásit ve svém novém působišti. CSKA za něj do Edenu poslalo více než sto milionů korun.

Výborné výkony v klubu vynesly Necidovi také premiérovou pozvánku do národního týmu. A hned při svém debutu se dokázal prosadit. Na půdě San Marina pečetil výhru Čechů 3:0 jako střídající hráč.

reklama