Necid zazářil. Svým gólem rozhodl o zisku Superpoháru

7. 3. 2009 15:20
Rubin Kazaň - CSKA Moskva 1:2pp
Tomáš Necid se uvedl v Rusku skvěle
Tomáš Necid se uvedl v Rusku skvěle | Foto: Ondřej Besperát

Moskva - Český útočník Tomáš Necid zažil v sobotu úspěšnou soutěžní premiéru v dresu CSKA Moskva. Ex-slávistický útočník vstřelil v utkání ruského Superpoháru branku do sítě úřadujícího mistra Rubinu Kazaň a rozhodl tak v prodloužení o vítězství 2:1.

Chvíle českého reprezentanta, který nastoupil coby střídající hráč v průběhu druhé půle, přišla ve 112. minutě, kdy si naběhl na přihrávku od svého spoluhráče a přesnou střelou zajistil  CSKA čtvrtý Superpohár v historii.

Situaci mu ulehčil i fakt, že Kazaň hrála od stopáté minuty bez vyloučeného Karadenize.

Devatenáctiletý forvard ovšem i tak potvrdil svou výbornou formu z přípravných zápasů, kdy vstřelil pět branek. Svou rozhodující trefu pak oslavil svlečením dresu, za což viděl z ruky rozhodčího žlutou kartu.