Nedvěd si zahrál v zápase legend, Juventus podlehl Realu 1:5

3. 6. 2014 7:28
Pavel Nedvěd v dresu Juventusu
Pavel Nedvěd v dresu Juventusu | Foto: Reuters

Turín - Bývalý kapitán české fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd nastoupil za výběr legend Juventusu proti bývalým hvězdám Realu Madrid, které v charitativním utkání zvítězily v Turíně 5:1.

První ročník UNESCO Cupu se konal na pomoc dětským vojákům v Mali a Středoafrické republice a jejich začlenění zpět do společnosti.

K vítězství Realu přispěli brankami Morientes, Zidane, který si zahrál za oba své bývalé kluby, Seedorf, De La Red z penalty a Velasco. Za Juventus snížil na konci prvního poločasu na průběžných 1:2 Tacchinardi. Nedvěd odehrál 58 minut.