reklama

Nejdřív infarkt, teď rakovina manželky. Slavného brankáře Casillase stihla další rána

Sara Carbonerová, manželka fotbalového brankáře Ikera Casillase Sara Carbonerová, manželka fotbalového brankáře Ikera Casillase autor: Reuters
Manželka brankáře španělských mistrů světa Ikera Casillase se podrobila úspěšné operaci kvůli rakovině vaječníků. Sara Carbonerová o tom informovala na sociálních sítích tři týdny poté, co fotbalista Porta skončil v nemocnici kvůli infarktu.

"Ještě jsme se nevzpamatovali z předchozí rány a už nás život zase překvapil. Teď jsem byla na řadě já," napsala Carbonerová, u které lékaři objevili nádor při pravidelné prohlídce.

"Všechno dopadlo dobře a naštěstí se na to přišlo včas. Ale i tak mě čekají měsíce léčby a dalšího boje," uvedla sportovní novinářka Carbonerová, která má s Casillasem dvě děti.

Sedmatřicetiletý Casillas utrpěl infarkt před třemi týdny při tréninku. Trojnásobný vítěz Ligy mistrů s Realem Madrid, který se španělskou reprezentací vyhrál v roce 2010 mistrovství Evropy a přidal triumfy v letech 2008 a 2012, poté strávil necelý týden v nemocnici.

Casillasův stav po infarktu se zlepšuje. V pondělí by měl opustit nemocnici Casillasův stav po infarktu se zlepšuje. V pondělí by měl opustit nemocnici Čtěte zde
reklama