reklama

Nejen zářez rozhodčích. Bayern zuří i proto, že mu madridská policie zmlátila fanoušky

Zatímco Real prožil euforický večer, Bayern čtvrtfinálovou odvetu rozdýchává jen těžko Zatímco Real prožil euforický večer, Bayern čtvrtfinálovou odvetu rozdýchává jen těžko autor: Reuters
Fotbalový Bayern Mnichov nenaštval v úterní odvetě čtvrtfinále Ligy mistrů na půdě Realu Madrid jen výkon rozhodčích, ale také poločasový zásah proti jeho fanouškům.

Madrid - Bayern Mnichov podal stížnost k UEFA vůči počínání španělské policie během poločasové přestávky odvety čtvrtfinále Ligy mistrů v Madridu.

Zaveďte už konečně video, volá Bayern. Ronaldovy góly padly z ofsajdu a Vidal neměl vidět červenou Zaveďte už konečně video, volá Bayern. Ronaldovy góly padly z ofsajdu a Vidal neměl vidět červenou Čtěte zde

"Během pauzy došlo uvnitř stadionu k násilným útokům španělské policie proti fanouškům Bayernu. Klub považuje chování policie za naprosto nepřiměřené a přehnané a bude od španělské strany požadovat vyšetření," uvedl Bayern v prohlášení.

Bavorský klub v Madridu prohrál 2:4 po prodloužení a v součtu s domácí porážkou 1:2 vypadl. Bayern sice v 78. minutě vedl 2:1, ale o šest minut později byl po přísné druhé žluté kartě vyloučen Arturo Vidal a hosté v deseti inkasovali v prodloužení tři góly.

Dva z nich dal Cristiano Ronaldo nejspíš z ofsajdového postavení a hráči Bayernu nešetřili kritikou na adresu maďarských rozhodčích v čele s Viktorem Kassaiem.

reklama