reklama

Zbrocený krví se pral s policisty. V Kolumbii zatkli někdejší oporu Interu Guarína

Zadržení Fredyho Guarína.
Fotbalový záložník Fredy Guarín, který odehrál čtyři sezony za Inter Milán, byl v rodné Kolumbii zatčen kvůli domácímu násilí. Podle tamějších médií měl Guarín, který v současnosti hraje za klub Millionarios, napadnout svého otce a další členy rodiny.

Guarínovo zadržení dokumentují dvě videa, která se během pátku dostala na veřejnost. Někdejší hráč Interu je na nich viditelně rozrušený a část jeho oblečení vypadá značně potřísněná krví. 

Ronaldo ji zahodil, hasič vydražil a nemocný chlapec získal přes milion a půl Ronaldo ji zahodil, hasič vydražil a nemocný chlapec získal přes milion a půl Čtěte zde

Kolumbijská policie později uvedla, že ji na místo incidentu zavolali rodinní příslušníci někdejšího hvězdného fotbalisty. Guarín během zadržování kladl vehementní odpor a napadl nejen policisty, ale potýkal se i s přivolanými lékaři a na nosítka musel být dopraven násilím

Guarín za Inter mezi lety 2012 a 2016 sehrál 141 zápasů, ve kterých nastřílel 22 branek a dalších 38 připravil. Po odchodu z Milána hrál dnes čtyřiatřicetiletý záložník za čínskou Šanghaj a brazilské Vasco da Gama, kde skončil loni v létě. 

V lednu podepsal smlouvu s bogotským týmem Millionarios, za který letos stihl odehrát sedm zápasů. 

reklama