reklama

Němci v Edenu nebudou kompletní. Kvůli zranění nemohou hrát záložníci Khedira a Gnabry

Sami Khedira. Sami Khedira. autor: Reuters
Khediru nepustí do pátečního zápasu s Čechy bolavé koleno. Hráč Juventusu vynechal dnešní přípravu, ale zůstal s mužstvem v péči reprezentačních fyzioterapeutů. "Zápas s Českou republikou jsem vzdal, ale jsem optimista, že v pondělí proti Norsku budu zpátky. Není to nic hrozného," vzkázal Khedira na twitteru.

Berlín - Německé reprezentaci budou v pátečním utkání kvalifikace mistrovství světa v Praze s českým týmem chybět záložníci Sami Khedira a Serge Gnabry. Zatímco evropský šampion do 21 let Gnabry nenastoupí ani o tři dny později proti Norsku, mistr světa Khedira věří, že se do týmu ještě v tomto zápasovém bloku vrátí.

Koubek si věří: Díky Rennes mám větší šanci stát se jedničkou v reprezentaci Koubek si věří: Díky Rennes mám větší šanci stát se jedničkou v reprezentaci Čtěte zde

Khediru nepustí do zápasu s Čechy bolavé koleno. Hráč Juventusu vynechal dnešní přípravu, ale zůstal s mužstvem v péči reprezentačních fyzioterapeutů. "Zápas s Českou republikou jsem vzdal, ale jsem optimista, že v pondělí proti Norsku budu zpátky. Není to nic hrozného," vzkázal Khedira na twitteru.

Dvaadvacetiletý Gnabry si při tréninku národního týmu poranil vazy v levém kotníku. Klubový spoluhráč českého reprezentanta Pavla Kadeřábka v Hoffenheimu už odcestoval ze Stuttgartu, kde se Němci připravují. Trenér Joachim Löw zatím žádnou náhradu nepovolal.

Úřadující mistři světa přijedou do Edenu jako suverénní lídr skupiny C, když vyhráli všech šest dosavadních zápasů se skóre 27:1. Český výběr je třetí s devítibodovou ztrátou na první příčku zajišťující přímý postup, zatímco za druhým Severním Irskem zaostává o čtyři a postup do baráže tak už nemá ve vlastních rukou.

reklama