reklama

"Brazílie závisí na Neymarovi jako Argentina na Messim"

Prohlédněte si parádní druhý gól Neymara v utkání s Kamerunem. www.youtube.com
Brazilský kouč Luiz Felipe Scolari přiznal po triumfu svých svěřenců nad Kamerunem, že výsledky hostitelské země světového šampionátu jsou přímo úměrné aktuální formě útočníka Neymara.

Brasília - Brazilský kouč Luiz Felipe Scolari přiznal po triumfu svých svěřenců nad Kamerunem, že výsledky hostitelské země světového šampionátu jsou přímo úměrné aktuální formě útočníka Neymara.

Barcelonský útočník dostal svůj tým v 17. minutě do vedení po přihrávce Luize Grossa a během prvního poločasu přidal ještě další branku, celkově čtvrtou na tomto turnaji.

"Brazílie je závislá na Neymarovi stejně, jako Argentina na výkonech Lionela Messiho. Existují výjimeční hráči, kteří mohou změnit svoje týmy," uvedl Scolari po posledním zápase skupiny A.

Brazilcům se v osmifinále podařilo vyhnout Nizozemsku a stejně jako před čtyřmi lety je v sobotu v Belo Horizonte čeká Chile.

"Hodně lidí si myslelo, že Chile nepostoupí ze skupiny, ale mě to nepřekvapilo. Je to velmi kvalitní tým. Kdybych si mohl vybrat soupeře, sáhl bych po jiném týmu. Proti soupeři z Jižní Ameriky se vždycky hraje těžce, Chile má řadu osobností a dobře organizovanou hru," vysvětlil brazilský trenér.

reklama