reklama

O Vydru se zajímá Premier League, nově i Sunderland

Matěj Vydra zaujal svými výkony výkony v The Championship i manažery v Premier League. Matěj Vydra zaujal svými výkony výkony v The Championship i manažery v Premier League. autor: CPA - Eduard Erben
Jednadvacetiletý forvard Matěj Vydra je v hledáčku několika klubů Premier Leasue, nově i Sunderlandu.

Praha - Crystal Palace, Fulham, West Ham a nově i Sunderland.

Jednadvacetiletého českého fotbalistu Matěje Vydru po fantastické sezoně v druhé anglické lize lákají kluby z Premier League.

Nejčerstvěji zájem o nejlepšího hráče The Championship uplynulé sezony projevil manažer Black Cats Paolo di Canio.

"Ano, je pravda, že by o něj v Sunderlandu zájem měli, ale jen na hostování," uvedl Vydrův agent Ondřej Chovanec. "Konečné rozhodnutí je ale na majiteli Udinese Giampaolovi Pozzovi, protože těch klubů se o Matěje zajímá víc."

Faktem je, že Sunderland by nutně nového kanonýra potřeboval, neboť v minulé sezoně nastřílel ve 38 kolech pouhých 41 branek a tak tak se zachránil. I z tohoto pohledu by angažmá 22gólového Vydry dávalo smysl.

Ve prospěch transferu na Stadium of Light navíc hraje i fakt, že sportovní manažer Sunderlandu dříve pracoval v Udinese, které vlastní na Vydru práva.

S trenérem di Caniem se navíc zná Vydrův agent Chovanec, který během Italova angažmá ve West Hamu zastupoval jeho spoluhráče Tomáše Řepku. 

reklama