reklama

Obránce Rajnoch přestoupil z Liberce do druholigové Olomouce

Jan Rajnoch. Jan Rajnoch. autor: Sport
Obránce Jan Rajnoch po vyřazení z A-týmu Liberce přestoupil do druholigové Olomouce.

Olomouc - Obránce Jan Rajnoch po vyřazení z A-týmu Liberce přestoupil do druholigové Olomouce. Hanácký klub podle svého webu podepsal s bývalým reprezentantem smlouvu do konce této sezony s opcí na další rok.

Dvaatřicetiletý stoper byl minulý čtvrtek přeřazen do liberecké juniorky a dostal svolení hledat si nové angažmá. Do Liberce přišel Rajnoch na konci ledna po předčasném ukončení smlouvy s druholigovým tureckým Demirsporem. Celkem za Slovan odehrál 13 ligových zápasů a vstřelil jeden gól. V posledním utkání na hřišti pražské Slavie se však několika chybami podepsal pod porážku 1:4.

Olomouc, která v minulé sezoně sestoupila z první ligy, by s Rajnochem ráda napravila nepovedený start do Fotbalové národní ligy. V ní Sigma z úvodních tří kol dvakrát prohrála, dostala pět gólů a v tabulce je až na devátém místě.

Patnáctinásobný reprezentant a sparťanský odchovanec Rajnoch v minulosti nastupoval například za Bohemians 1905, Slovácko, Mladou Boleslav, německou Chotěbuz a turecké kluby Ankaragücü, Sivasspor a Demirspor.

reklama