Obrat Bohemians 1905 nevyšel, Most stačil vyrovnat

7. 9. 2008 19:59
Bohemians 1905 - Most 2:2, Hradec Kr. - Dukla 1:1
Fanoušci Bohemians 1905
Fanoušci Bohemians 1905 | Foto: Ondřej Besperát

Praha - Fotbalistům Bohemians 1905 se sice podařil v zápase druhé ligy s Mostem dokonalý obrat, ale výhra jim nakonec přeci jen utekla.

Most vedl v Dolíčku už od 5. minuty gólem Hainaulta, ale Pražané dokázali čtvrt hodiny před koncem díky Barkovi vyrovnat, a když v 80. minutě strhl vedení na stranu domácích Morávek, diváci už začali slavit tři body.

Jenže Klokani jakoby zapomněli na obranu a po špatně zahraném rohu se hnali čtyři fotbalisté Baníku na dva domácí obránce. Přečíslení Most s přehledem využil, když Havránka překonal Franěk a Bohemians se museli nakonec spokojit jen s bodem.

V dalším zápase Ústí nad Labem doma jen remizovalo s Jihlavou 0:0 a Hradec Králové přišel o vítězství s pražskou Duklou, když bod hostům za remízu 1:1 zajistil v 86. minutě Zelenka.

FC Hradec Králové - FK Dukla Praha 1:1
Branky: 42. Dvořák - 86. Zelenka