Olomouc je v semifinále. Liberec jí znovu nedal gól

7. 4. 2010 19:57
Ondrášovka Cup: Olomouc - Liberec 1:0
Fotbalisté Sigmy Olomouc slaví gól.
Fotbalisté Sigmy Olomouc slaví gól. | Foto: Aktuálně.cz, Tomáš Adamec

Olomouc - Fotbalisté Olomouce nadále drží své šance na vítězství v letošním ročníku Ondrášovka Cupu.

Hanácky celek porazil ve středeční čtvrtfinálové odvetě Liberec 1:0, a po celkovém výsledku 3.0 tak jistě postoupil do další fáze.

Jedinou branku vstřelil na Andrově stadionu Martin Komárek. Ten si po jedenadvaceti minutách hry naskočil na rohový kop Bajera a nekompromisně překonal brankáře Zicha.

Liberec musel v tuto chvíli vstřelit pro postup tři branky, ovšem ani ve druhé půli nenašel recept na obranu domácích.

Alespoň vyrovnání tak byl nejblíže Vácha, ale jeho pohotovou střelu vykopl z brankové čáry obránce Janotka. Olomouc tak slaví jako první postup do semifinále.

Další dva odvetné čtvrtfinálové duely (Jablonec - Teplice, Příbram - Plzeň) se hrají ve čtvrtek.